18. juunil kell 14.00 Karjaküla kalmistu
Karjaküla kalmistule sõidab Keila siseliin K14 algpeatusest Tammermaa kell 13:15 ja 15:10, marsruudil Tammermaa – Rõõmu kaubamaja – Keila raudteejaam – Keskväljak – Keila kirik – Pargi – Keila kool – Keila haigla – Tervisekeskus – Karjaküla kalmistu. Tagasi sõidab buss kell 13:36 ja 16:00 marsruudil Karjaküla kalmistu – SOS lasteküla – Tervisekeskus – Keila kool – Keila haigla – Pargi – Põhja tänav – Luha – Keila kirik – Jõe – Tähe – Aia – Kase – Eha – Ülesõidu – Keila raudteejaam – Rõõmu kaubamaja.